Odszumianie nagrań

odszumianie nagrań łódź, czyszczenie nagrańOferujemy usługę odszumiania , usuwania szumów, zniekształceń i czyszczenia plików audio. Odszumianie i czyszczenie nagrań ze starych kaset magnetofonowych, płyt itp. Jesteśmy w stanie zredukować szumy, wzmocnić nagranie, zredukować przesterowanie, oraz spróbować odzyskać niesłyszalne słowa. Możemy też zmniejszyć, bądź wyeliminować trzaski, klipy i inne zakłócające odbiór odgłosy z Waszych nagrań. Usługa realizowana jest zwykle w krótkim czasie i staramy się aby była realizowana z jak najlepszym efektem. Jeśli macie Państwo nagrania z komórek, dyktafonów, bądź innych urządzeń rejestrujących, na których jakość nagrania jest niewystarczająca – zapraszamy do nas postaramy się temu zaradzić!

Oferujemy:

  • Odszumianie amatorskich nagrań z dyktafonu
  • Odszumianie nagrań profesjonalnych, lektorskich itp.
  • Wzmacnianie poziomów i kompresję nagrań
  • Odzyskiwanie niesłyszalnych słów z nagrań
  • Redukcję szumów, i klipów w nagraniu
  • Usuwanie klików z nagrań audio
  • Usuwanie przesterów z nagrania
  • Usuwanie szumów z tła nagrań lektorskich
  • Funkcja „rozjaśniania” głosu – poszerzania alikwotów

Większość osób, które kiedykolwiek korzystały z dyktafonu wie, że zwykle część nagrania jest nieczytelna. Bywa tak ze względu na miejsce nagrania, na warunki panujące wokół ( hałas, szum wiatru, poruszające się osoby itp. ) oraz na jakość dyktafonu i sposobu kompresji ( np. pliki mp3 z małym bitrate ). Nie każdy też zdaje sobie sprawę, że takie nagranie można nieco polepszyć (wydobyć niesłyszalne, lub niezrozumiałe słowa ) A w niektórych przypadkach można nawet usłyszeć cały sens nagranej rozmowy z zupełnie niezrozumiałego bełkotu, czy szumu. Szansa na wydobycie interesujących nas treści z dyktafonu zależy od jakości sprzętu, jakości nagrania, oraz jak najmniejszej kompresji pliku. Najlepsze nagranie będzie w pliku wav. 96 Khz lub 44.100 Khz.

odszumianie-nagran

Cena usługi zależy od długości przesłanego nagrania i od jakości jakiej Państwo oczekujecie. Usługę realizujemy w oparciu o najnowszy sprzęt do tego typu zastosowań. Posiadamy profesjonalnie wyposażoną i odpowiednio wytłumioną reżyserkę. Można wysłać nam plik audio za pomocą poczty elektronicznej, bądź też przyjechać do nas do studia. Na odszumianie, usuwanie przesterów i wzmacnianie zwykle trzeba poczekać około dnia lub dwóch. Tutaj przykładowe nagranie (dyktafon), z którego usunęliśmy „tło” i wydobyliśmy słowa, które były mało słyszalne. I tak nie wszystkie słowa można usłyszeć, ponieważ czasami nie pozwala na to nagranie, ale zwykle już można domyśleć się kontekstu rozmowy itp.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail