Produkcja teledysków Łódź – montaż i obróbka obrazu

Nagrywanie i montaż teledysków Łódź

Proponujemy również nagranie w naszym studio lub w plenerze  teledysku, żeby materiał muzyczny był lepiej postrzegany w Youtube lub innych serwisach muzycznych. Jesteśmy w stanie nagrać naszym sprzętem wraz z profesjonalnym oświetleniem typu PC lub “parasolkowym” osoby występujące w zespole oraz zmiksować obraz wraz z przejściami i z post synchronem. Dodajemy również efekty w tym przenikanie obrazów, obraz w obrazie i wiele innych. Realizujemy i miksujemy ujęcia z kilku kamer. Możemy dodać również ujęcia w plenerze, oraz scenki sytuacyjne, scenki z lotu ptaka, itp. Przykładowe teledyski nakręcone w naszym studio:

Lub inna wersja:

Teledysk zespołu Operate:

Dżingiel ( jingiel ) zespołu “Operate”

Jesteśmy w stanie nakręcić, zrealizować i zmontować dowolną ilość scen sytuacyjnych i zsynchronizować je z dźwiękiem. To że jesteśmy również muzykami sprawia, że kadry zmieniają się wraz z końcem frazy muzycznej i jeszcze bardziej synchronizuje się z obrazem.

Produkujemy teledyski od podstaw, czyli realizujemy Wasze wymagania dostępnymi przez nas środkami. Jesteśmy w stanie sprowadzić kilku znanych aktorów, a także zrealizować ujęcia w jakości HD z drona itp. Posiadamy profesjonalne oświetlenie, wytwornice dymu, lampy, kolorofony stroboskopy itp.

Scena z planu teledysku realizowanego w studio nagrań:

Tagi: Produkcja teledysków Łódź, montaż teledysków Łódź, Teledyski Łódź, proste teledyski Łódź, tanie teledyski

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail